Mablung na SlavCone

Všetko začalo jedného krásneho piatkového poobedia keď som prišiel z prekliateho zariadenia zvaného škola. Po skončení vyučovania som sa pobral na pol hodinku domov, a potom som frčal vyzdvihnúť Freyju na dlhé diely. Odtiaľ sme sa vybrali smerom do Starého mesta.

Pochodili sme tam toho kúsok a šli spolu ku mne domov, lebo som ešte nemal zbalené veci. No a tak som si zbalil spacák, veci na oblečenie, gitaru, poukazoval Freyjinke byt a išli sme na AS Mlynské nivy.

No ako sme tam tak dorazili, snažil som sa sledovať či niekde neuvidím adminov ktorých tvare som poznal iba z fotky. Zdalo sa mi že meškajú, no potom mi Freyja ukázala že vidí transparent s nápisom SlavCon a pod nim pp fórum, Tak sme sa zoznámili s adminmi a o malú chvíľu sa dotrepal opačným vchodom Fealiath. Čakali sme ešte kým dorazí Radeon s malým omeškaním a šli sme na miesto činu.

Tam sme dostali pozvánky a programy s Felim sme sa ubytovali v telocvični a potom sme išli spolu s ostatnými pozrieť čo sa deje na tretom poschodí. Zabudli sme sa v herni kde sme strávili také dve hodinky. neskôr ale admini, Radeon a Freyjinka museli odísť a ostali sme s Fealiathom na cone sami. No počkali sme si kým skončí vystúpenie v malej telocvični a chceli sme sa isť pozrieť na pitvu zombíka no nakoniec sme opäť zamierili do herne kde bola aj Draugwen.

Keď sme dohrali hru, sadli sme si pred herňu a dlho dlho do noci sme sa zabávali a rozprávali a polemizovali o Durinovej ponožke. No napokon sme sa pobrali spať a spali sme až do deviatej ráno. O pol desiatej som sa naraňajkoval a čakali sme na adminov ktorí meškali 20 minút.

Potom sme išli na prednášku o listoch deda mráza, kde sme našli Aiweho a ktorú som ale predčasne opustil, lebo som išiel vyzdvihnúť Freyju. Keď sme sa vrátili, našli sme ostatných v herni a admini boli na obede. Pobudli sme tam nejaký čas, zahral som Freyji na gitare pieseň ktorú som jej zložil, a zúčastnili sme sa na kvíze…

Potom som ale musel predčasne odísť domov a šla so mnou aj Freyja. rozlúčili sme sa a tým pre mňa skončil SlavCon 2007.