Predpremiéra hry Zaklínač

Všetci prsteňofilovia z Bratislavy, ktorí milujú aj poľské fantasy Zaklínač by mali spozornieť.

Už o celé tri dni sa k práve prichádzajúcej hre Zaklínač môžu okrem poľských a českých hráčov dostať aj slovenskí fanúšikovia!
Stačí prísť do bratislavskej predajne Brloh v Poluse 23.10. (utorok) o 15:00. Okrem možnosti zakúpenia si štandardnej verzie hry Zaklínač za zvýhodnenú cenu, bude k dispozícií aj veľmi žiadaná, ale kusovo limitovaná zberateľská verzia.

Na predpremiére nebude chýbať hlavná postava hry Geralt, z ktorého rúk si najmenej prvých sto zákazníkov k hre odnesie aj jeden z unikátnych darčekov ako napr. štýlovú dýku, kompas, medailón, tričko, či nožík Zaklínača – všetko samozrejme s logom hry. Navyše, zapojením sa do žrebovania jeden z vylosovaných kupujúcich získa meter dlhý, špeciálne na túto príležitosť vykovaný Zaklínačov meč. Výzdoba a ozvučenie predajne v duchu hry je samozrejmosťou, pričom atmosféru budú dopĺňať aj imitácie stredovekých ohňov.

Čakanie na predpremiérový deň si mnohí skracujú už niekoľko týždňov sprievodnými internetovými súťažami o knihy Andrzeja Sapkowskeho a darčeky k hre Zaklínač na stránke Brlohu. Záujem o tieto súťaže a množstvo otázok smerujúcich na Brloh dáva tušiť, že prichádzajúca hra bude mať na poli hier rovnako nadštandardné predaje ako majú knihy o Zaklínačovi na pultoch kníhkupectiev.

Predaj hry Brloh v nákupnom centre Polus odštartuje až presne o 16:00 hod. Čas do spustenia predaja si však zákazníci budú môcť skrátiť zhliadnutím krátkej prezentácie hry, ktorá by nezasvätených mala priviesť na tú správnu cestu a presvedčiť každého pútnika o správnosti jeho voľby osvietením i učením prastarým. A ak by sa niekomu málilo, pripravené je aj video prezentujúce tento titul vo všetkých jeho aspektoch vytvorené tak, aby lahodilo oku aj toho najcnostnejšieho bojovníka.

Všetci ste vítaní,

Váš Brloh.sk

Comments are closed.