Dočkali sme sa! Koncert Lord of the Rings v Bratislave

Pán prsteňov: Spoločenstvo Prsteňa, 20. júna 2016, 18:30 hod., Incheba Expo Aréna Bratislava. Veľkolepo stvárnená projekcia filmu Petra Jacksona Pán Prsteňov: Spolocenstvo prstena na gigantickom plátne so 100-clennym symfonickým orchestrom, 150-členným zborom a sólistami. Predstavenie, ktoré sme mohli obdivovať a závidieť Viedni tentoraz aj u nás.

LEGENDA O PRSTENI ZNOVU OŽÍVA, TENTOKRÁT V UNIKÁTNOM FILMOVOM PREDSTAVENÍ NA GIGANTICKOM FILMOVOM PLÁTNE ZA DOPROVODU 250 – ČLENNÉHO SYMFONICKÉHO ORCHESTRA, 100 – ČLENNÉHO ZBORU A
ZAHRANIČNÝCH SÓLISTOV.
Slovenské publikum s napätím očakávalo premiéru tohto „veľkofilmu storočia“ a dočkalo sa 10. januára 2002. Neuveriteľná návštevnosť vtedy dosiahla rekordné číslo 218 tisíc divákov. Teraz majú diváci po prvý krát možnosť vidieť toto majstrovské dielo v HD kvalite na ploche viac ako 150 m2, v pôvodnom
znení so slovenskými titulkami. Jedinečné spojenie veľkolepej projekcie so živým hudobným doprovodom sľubuje skutočne fantastický zážitok.

Skladateľ Howard Shore privádza Tolkienove literárne predstavy k životu vďaka svojej hudbe k filmu Pán prsteňov: Spoločenstvo Prsteňa, ktorá získala ako ceny Akadémie®, tak i cenu Grammy®. Shoreova hudba vyjadruje film Petera Jacksona v podobe ohromného symfonického diela.

Viac info www.xl.sk alebo https://sk-sk.facebook.com/XL-promotion-181772334430/timeline/
Vstupenky v predaji od 17.12. 2015 na www.xl.sk. Vidíme sa v Inchebe priatelia!