Skvelá hobitia súťaž!

sutaz_wpTak a je to tu! Už od minulého týždňa sme vás na našej facebookovej stránke teasovali s hrou, ktorú sme pre vás pripravovali. S tým je už však koniec a súťaž spúšťame dnešným dňom!

Zapojiť sa do súťaže je úplne jednoduché. Stačí si otvoriť našu aplikáciu na Facebooku, vyplniť formulár a ste v hre! Ak chcete zvýšiť svoju šancu, tak nezabudnite zdielať svoju unikátnu adresu, ktorú vám systém vygeneruje. Koľko hráčov sa zapojí do súťaže cez vašu unikátnu adresu, toľkokrát sa vaše meno dostane opäť do zlosovania! A pozor! Pre súťažiaceho, ktorý odporučí najviac hráčov, máme špeciálnu cenu!

Súťaž už skončila. Víťazi.

Ceny

V súťaži je možné vyhrať skvelé hobitie mince a známky, ktoré sme vám bližšie predstavili v našom článku. Prvé tri ceny získajú traja náhodne vyžrebovaní hráči. Poslednú špeciálnu cenu získa hráč, ktorý odporučí najviac nových hráčov.

1. Cena
Novozélandská minca s Bardovým portrétom

Novozélandská minca s Bardovým portrétom

2. Cena
Pásik hobitích známok, ktoré sú v krásnom prúžku.

Pásik hobitích známok, ktoré sú v krásnom prúžku.

3. Cena
Zbierka hobitích známok.

Zbierka hobitích známok.

Špeciálna cena
Kolekcia dvoch mincí, na ktorých sú Legolas a Tauriel

Kolekcia dvoch mincí, na ktorých sú Legolas a Tauriel

Všetkým súťažiacim prajeme veľa šťastia! :) V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať na: info@panprstenov.com

Súťaž už skončila. Víťazi.

Pravidlá súťaže:

 • Pred zapojením sa do súťaže je potrebné lajkovať našu stránku na Facebooku. Lajkovať ju je potrebné aj počas vyhodnotenia súťaže.
 • Zaslaním formulára v aplikácii na našej Facebook stránke súhlasíte s pravidlami tejto súťaže a so spracovaním svojich osobných údajov. Zaslané osobné údaje budú použité len na vyhodnotenie súťaže.
 • Do súťaže sa môže zapojiť každý, kto uvedie svoje pravé meno, mesto/obec a platnú e-mailovú adresu. Odpovede s vymyslenými alebo neplatnými údajmi budú z hry vylúčené.
 • Súťaž trvá od 23.12.2013 8:00 CET do 16.1.2014 23:59 CET.
 • V súťaži sú dohromady 4 ceny. Výhercovia prvých troch cien budú vybratí náhodným žrebovaním. Štvrtú (špeciálnu) cenu vyhrá hráč, ktorý pozval do hry najviac ďalších hráčov (Resp. má najviac bonusových bodov). V prípade ak by bolo takýchto hráčov viac, tak víťaz štvrtej (špeciálnej) ceny bude vylosovaný náhodne spomedzi týchto hráčov.
 • Ceny sú uvedené na stránkach www.panprstenov.com.
 • Do súťaže sa môže každý súťažiaci zapojiť iba raz.
 • Každý súťažiaci môže získať v hre bonusové hlasy. Bonusový hlas môže hráč získať tak, že sa do súťaže zapojí nový hráč použitím unikátnej adresy hráča. Unikátna adresa sa vám zobrazí po odoslaní formuláru (Prípadne aj každýkrát, keď navštívite našu aplikáciu po zapojení sa do súťaže). Za každý bonusový hlas je hráč opäť zaradený do losovania, teda má vyššiu šancu na výhru. (Príklad: Ak hráč získa dva bonusové hlasy, tak sa jeho meno nachádza v losovaní celkom trikrát.)
 • Výhercovia súťaže budú zverejnení na stránkach www.panprstenov.com.
 • V prípade, že výherca nebude odpovedať na e-mail s informáciou o výhre do štrnástich dní, bude vylosovaný náhradný výherca. Pôvodný výherca stráca akékoľvek právo na výhru.
 • Ceny nie sú právne vymáhateľné.
 • PánPrsteňov.com nezodpovedá za žiadne prípadné škody, ktoré môžu nastať zapojením sa do súťaže.
 • Zaslaním formulára súhlasíte so zaradením vašej e-mailovej adresy na odber noviniek z portálu PánPrsteňov.com.