Sieň ohňa: Hobit, 5. kapitola

Hall-of-FireKolobeh času neúprosne plynie, až nám znova pripadol 15. deň mesiaca, ktorému elfovia v Stredozemi hovoria Lothron, čiže mesiac kvetov. Vonku je krásne a dni sú už konečne dostatočne dlhé a svetlé. Z podobných radostí by sa veru nejeden hobit dokázal dlho vytešovať. Lenže náš hobit, Bilbo Bublík, má momentálne celkom iné starosti. Pri prechode Hmlistými horami sa ocitá na prapodivnom mieste, ktoré je ďaleko od slnka, ba aj od priateľov. A práve na tomto mieste zažíva jedno zo svojich najväčších dobrodružstiev…

V poradí už piata kapitola, o ktorej bude celý tento mesiac reč, nesie názov Hádanky v tme. Pozývame vás preto do našej Siene ohňa, kde môžete prispieť svojimi myšlienkami, postrehmi či názormi jednak na piatu kapitolu, ale aj ostatné štyri predošlé, ktoré sme až doteraz spoločne s Bilbom a družinou absolvovali.

Prispievať do Siene ohňa sa dá aj naďalej bez registrácie, takže neváhajte a podeľte sa s nami! Tému k piatej kapitole knižky Hobit nájdete na našom fóre, alebo kliknite na tento link.

Tešíme sa na vás!