Ďalšie hobitie dokrútky?

the_hobbit___there_and_back_again_banner_by_umbridge1986-d70mmfcOficiálne nakrúcanie pre hobitie filmy Petera Jacksona sa skončilo dokrútkami minulý rok (ako sme písali aj v našom článku). Herci ale vždy vraveli, že tento rok opäť očakávajú návrat na Nový Zéland kvôli ďalším dokrútkam. Minulý november v interview pre TheOneRing.net Richard Armitage povedal:

Zatiaľ nie je nič oficiálne, ale ako poznám Petra a viem, aký musí byť tretí film, viete, jeho vkus a to, čo chce dosiahnuť, nemám teda žiadne pochybnosti, že sa tam vrátime a natočíme viac vecí… V posledný deň natáčania prišiel ku mne (PJ), dal mi svoju ruku okolo krku, objal ma a povedal: “Vidíme sa budúci rok.” A ja na to: “Čo myslíš? Myslíš ako na premiére?” a on na to: “Nie, nie, vrátime sa sem ešte raz…”

Teraz je tu prvý náznak potvrdenia, že k tretiemu filmu (Hobit: Cesta tam a späť) budú naozaj ďalšie dokrútky. Biznis sekcia novín Irish Examiner obsahuje článok o firme Jamesa Nesbitta Cow Films Ltd, na úplnom konci tohto článku je veta: “Nesbitt potvrdil, že sa okolo mája vracia na Nový Zéland na filmovanie tretieho hobitieho filmu”.

Naozaj Cesta tam a späť! Vyzerá to tak, že Nový Zéland sa opäť stane Stredozemou a spoločenstvo sa možno opäť raz za pár mesiacov zíde kvôli poslednej ceste. A to je predsa povzbudivé! :)

Preložené z: TheOneRing.net